...

Verslumo skatinimo parama

Žinių bazė

2020.01.31

Sveiki, planuoju atidaryti įmonę teikiančia pramogų paslaugas vaikams, suaugusiems, jaunimui. Universalią pramogų erdvę visiems: pavieniams apsilankymams, gimtadienio šventėms ir pan. Planuoju kreiptis į kredito uniją dėl verslumo skatinimo paskolos su invega garantija. Pagrindiniai kriterijai dėl ko vis dar to nepadariau tai domina, kiek savų pinigų reikia turėti, kad pavyktu gauti šią paskolą su parama? Ar gavus šią paskola asmuo, kuris kreipėsi dėl šios paskolos lieka atsakingas už ją visą paskolos laikotarpį? Kadangi planuoju imti busto paskolą, ar ši įmonės paskola nesimatys mano kredito istorijoje? Koks yra blogiausias scenarijus, kas nutinka, jei įmonė bankrutuoja ir tampa nebemoki? Ačiū už atsakymus.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Gintaras Matuzas

Filialo vadovas / Capitalia

Publikavimo data: 2020-02-14 10:10

Sveiki, pagrindines Verslumo skatinimo paskolos su Invega garantija taisykles galite rasti čia - https://lku.lt/wp-content/uploads/Paskol%C5%B3-teikimo-s%C4%85lygos.docx . Pagal jas nėra reikalavimo turėti...

Publikavimo data: 2020-02-14 10:10

Sveiki, pagrindines Verslumo skatinimo paskolos su Invega garantija taisykles galite rasti čia - https://lku.lt/wp-content/uploads/Paskol%C5%B3-teikimo-s%C4%85lygos.docx . Pagal jas nėra reikalavimo turėti savų lėšų projekto įgyvendinimui, bet reikės įstoti į Unija, o mokestis gali būti 0-100 EUR, taip pat laikyti pajų unijoje ne mažesnį nei 30 EUR. Už paskolą garantuoja Invega, todėl unija neturėtų prašyti Jūsų asmeninio laidavimo, o jei asmeninio laidavimo nėra tai nesimatys ir Jūsų kredito istorijoje imant būsto paskolą. Jei įmonės statusą pasirinksite UAB ar MB, tai įmonės savininko turtas yra atskirtas nuo įmonės įsipareigojimų ir bankroto/nemokumo atveju asmeninė atsakomybė kiltų tik jei buvo vykdomi neteisėti veiksmai pvz. įmonė buvo privesta prie bankroto tyčia.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.