...

Turiu idėją. Noriu kreiptis į verslo angelus. Ko reikia, kad manimi patikėtų?

Žinių bazė

2013.06.29

Sveiki, noriu kurti nedidelę įmonę orientuotą į eksportą ir užsiimti savo paties sukurto produkto gamyba bei prekyba urmu per dilerius. Šis produktas užpildantis tuščią nišą rinkoje. Ko reikia, kad rasti ir įtikinti patyrusį investuotoją, kuris ne tik investuotų, bet ir patartų bei padėtų viską organizuoti?
Ačiū.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2013-06-29 19:28

Kad Jumis patikėtų reikia padaryti pirmą žingsnį: susitikti su Verslo Angelų Fondo partneriu, kurių šiuo metu yra keturi, ir aptarti...

Publikavimo data: 2013-06-29 19:28

Kad Jumis patikėtų reikia padaryti pirmą žingsnį: susitikti su Verslo Angelų Fondo partneriu, kurių šiuo metu yra keturi, ir aptarti savo verslo planą. Visų partnerių tiesioginiai telefono numeriai ir elektroninio pašto adresai yra Fondo svetaineje, www. versloangelai.eu arba www.mesinvest.lt . Iš esmės nieko nėra paprastesnio, tiesiog reikia surinkti numerį arba parašyti laiška. Jei norite, galite kreiptis tiesiai į mane a.strumskis@mesinvest.lt.  O tolimesnius žingsnius padarysime ir išauginsime kompaniją kartu.

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.