...

Perpardavinėjimas iš Kinijos į JAV ir iš JAV į JAV

Žinių bazė

2021.04.19

Sveiki,

Noriu užsiimti prekių perpardavinėjimu (per elektroninę parduotuvę) iš Kinijos į JAV (fiziniams asmenims) ir iš JAV į JAV (fiziniams asmenims). Turiu atsidaręs mažąją bendriją. Ar užtenka jos norint užsiimti tokia prekyba? Ar nereikia kažkokios papildomos įmonės JAV? Ar yra dar kažkokie kitokie reikalavimai?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Karalaitienė

Regionų koordinatorė / Versli Lietuva

Publikavimo data: 2021-06-15 11:12

Turint mažąją bendriją, galite vykdyti elektroninę prekybą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tam nėra būtinybės steigti papildomą įmonę kitoje šalyje. Nepaminėjote,...

Publikavimo data: 2021-06-15 11:12

Turint mažąją bendriją, galite vykdyti elektroninę prekybą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tam nėra būtinybės steigti papildomą įmonę kitoje šalyje. Nepaminėjote, kokias prekes ketinate perpardavinėti. Jei ketinate prekiauti drabužiais, pažymėtais prekės ženklu, Jums reikėtų gauti prekės ženklo savininko sutikimą tai daryti, o jei prekes įsigysite iš didmenininko – įsitikinti, kad jis yra gavęs prekės ženklo savininko sutikimą. Siūlome peržiūrėti dominančių prekės ženklų interneto svetaines, kuriose paprastai nurodoma, kur kreiptis dėl tokio sutikimo. Neįsitikinus prekių originalumu, galima susilaukti prekės ženklo savininko ar jo atstovo pretenzijos ar net ieškinio. Dėl konkrečių dokumentų, kuriuos Jums reikės užpildyti ir konkrečių procedūrų, siūlome kreiptis tiesiogiai į Muitinės departamentą, kurio kontaktus rasite interneto svetainėje www.lrmuitine.lt.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.