...

Ar galima gauti paskolą turint žemės ūkio paskirties žemę pirčių kompleksui?

Žinių bazė

2014.05.30

Man 35 metai, turiu žemės ūkio paskirties žemės sklypą ant tvenkinio kranto 1,08 hektaro, Vilniaus rajone norėčiau pastatyti pirčių kompleksą su nakvynės galimybe, iš greit surenkamų modulinių konstrukcijų ar jurinių konteinerių. Ar yra galimybė gauti paramą ar paskolą kaip ūkininkui, o gal geriau atsidaryti UAB ir vykdyti veikla kaip juridiniam asmeniui?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2014-05-30 11:31

Verslo kaimo vietovėje kūrimas bus remiamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonę „Ūkio verslo plėtra“. Tačiau programa dar...

Publikavimo data: 2014-05-30 11:31

Verslo kaimo vietovėje kūrimas bus remiamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonę „Ūkio verslo plėtra“. Tačiau programa dar nėra patvirtinta, jos projektas šiuo metu derinamas su Europos Komisija, todėl paramos teikimo nuostatos gali keistis. Su programos priemonių aprašymų projektais galite susipažinti http://www.zum.lt/index.php?479447739.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.