...

Valstybiniai ženklai prekiniame ženkle

Žinių bazė

2022.07.22

Ar galima naudoti valstybinius ženklus prekiniame ženkle? Tarkim odiniai suvenyrai su „Gediminaičių Stulpais”? Ar tai negali būti brand’o dalis? Gal tai gali būti kolekcijos dalis? 

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-08-11 13:43

Norint įregistruoti prekių ženklą su oficialiu ar sutrumpintu Lietuvos Respublikos pavadinimu, Lietuvos Respublikos herbu ar bet kokiu kitu valstybės simboliu...

Publikavimo data: 2022-08-11 13:43

Norint įregistruoti prekių ženklą su oficialiu ar sutrumpintu Lietuvos Respublikos pavadinimu, Lietuvos Respublikos herbu ar bet kokiu kitu valstybės simboliu (kaip jie suprantami pagal Lietuvos Respublikos valstybės herbo, kitų herbų ir herbinių ženklų įstatymą), būtinas Valstybinio patentų biuro sutikimas. Kitais atvejais (neregistruojant prekių ženklo), galima naudoti aukščiau nurodytus valstybės simbolius. Tik svarbu įsiminti, jog visais atvejais turi būti išlaikoma pagarba, jų naudojimas ir vaizdinis išpildymo būdas turi nežeminti valstybės simbolių.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.