...

Sporto renginys – varžybos

Žinių bazė

2022.06.29

Esame sporto renginių organizatoriai. Sumanėmė su partneriu įdomią ir iš vis naują sporto varžybų koncepciją. Norime testuoti, papilotuoti ir ,jei pavyks, pardavinėti franšizę. Ar galima patentuoti sporto varžybų idėją? Kaip tai padaryti, jei galima? Kokie privalomi ingredientai turi būti, t.y kokios dedamosios gali būti patentuojamos ar apsaugomos?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Publikavimo data: 2022-08-01 16:09

Autorių teisių objektais nėra laikomos idėjos, procedūros, procesai, veiklos metodai, koncepcijos ir pan. Dėl to sporto varžybų koncepcija negali būti...

Publikavimo data: 2022-08-01 16:09

Autorių teisių objektais nėra laikomos idėjos, procedūros, procesai, veiklos metodai, koncepcijos ir pan. Dėl to sporto varžybų koncepcija negali būti saugoma kaip autorių teisių objektas ir į išimtinių teisių į ją įgyti negalite. Išimtines teises galite įgyti į kitus sporto renginio elementus: naudojamus žymenis, reklaminius šūkius, žaidimo metu naudojamų priemonių (jeigu tokių yra) dizainą ir pan.

Ekspertai

Birutė Dauderienė

Birutė Dauderienė

Patentinė patikėtinė, intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė / METIDA

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.