...

Rytų europos virtuvės restoranas – kavinukė, Anglijoje.

Žinių bazė

2012.05.22

Turiu minčių atidaryti rytų europos virtuvės restoraną – kavinukę viename iš Anglijos miestų. (Kur gyvena didelis skaičius žmonių iš Lietuvos ir Latvijos, toks būtų pirmas restoranas mieste.) Mane labiausiai domintų finansavimo galimybės: kokią dalį galėčiau tikėtis pasiskolinti ir kiek reikėtų turėti pačiam? (viso reiktų apie £25000). Iš kur būtų galimą pasiskolinti lešų verslo pradžiai?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2012-05-22 15:50

Jūsų verslo idėja patraukli ir sveikintina: Jungtinėje Karalystėje sėkmingai gyvuoja ne vienas rytų europiečių restoranas. Kalbant apie verslo finansavimo galimybes,...

Publikavimo data: 2012-05-22 15:50

Jūsų verslo idėja patraukli ir sveikintina: Jungtinėje Karalystėje sėkmingai gyvuoja ne vienas rytų europiečių restoranas. Kalbant apie verslo finansavimo galimybes, pradėti reikėtų nuo gerai apgalvoto verslo plano paruošimo. Bet kuris bankas – galimas investuotojas, tad, kaip būsimas Jūsų verslo partneris, norės įsitikinti, kad turite pakankamai patirties ir žinių sėkmingai realizuoti savo verslo idėją. Šiuo metu bankai yra labiau linkę skolinti pinigus tiems pradedantiems verslininkams, kurie jau turi pradinį kapitalą. Laikai, kai paskolos buvo dalijamos į kairę ir į dešinę baigėsi, todėl net ir nedidelis nuosavas pradinis kapitalas padidins Jūsų šansus gauti papildomų lėšų iš banko.

Kiti kriterijai, galimai turėsiantys įtakos verslo paskolos gavimo procesui, yra pati restorano vieta, savivaldybės reikalavimai ir apribojimai tai vietovei, esami mokesčiai (angl. business rates), patalpų nuomos kaina, patalpų depozito dydis. Bankas vertins, kokio dydžio pradinių investicijų gali pareikalauti Jūsų verslo idėja. Jeigu paskola neviršija 25000 £, bankai dažniausiai neprašo jokių garantinių įsipareigojimų, tad Jums nereikės laiduotojo. Tačiau kaip ir minėjau anksčiau, tik gerai paruoštas verslo planas gali užkariauti banko prielankumą.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.