...

Prekybos įmonės steigimas Didžiojoje Britanijoje

Žinių bazė

2012.06.05

Sveiki,
kur gauti duomenis apie galimybę įsteigti prekybos ne maisto produktais įmonę Didžiojoje Britanijoje, mokesčius ir darbuotojų įdarbinimą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Publikavimo data: 2012-06-05 14:52

Verslą JK galima pradėti įsteigus įmonę. Populiariausi įmonių tipai: Self Employment (laisvai samdomas arba kitaip – individuali įmonė); Partnership (įsteigiama...

Publikavimo data: 2012-06-05 14:52

Verslą JK galima pradėti įsteigus įmonę.

Populiariausi įmonių tipai:

Self Employment (laisvai samdomas arba kitaip – individuali įmonė);
Partnership (įsteigiama dviejų ar daugiau partnerių – veiklos principas kaip ir individualios įmonės, tik dirba 2 ar daugiau verslo partneriai);
Limited Company (Uždaroji Akcinė Bendrovė).

Prieš pradedant verslą reikėtų nuspręsti, kuris iš auksčiau paminėtų įmonių tipų Jums labiausiai tinka.
Ribotos turtinės atsakomybės akcinė bendrovė (angl. LIMITED) turi būti įregistruota kompanijų registre “Companies House”.

Jūs galite užregistruoti bendrovę pats, bet patarčiau pasikonsultuoti su teisininku ar finansininku.
Norėdami įsteigti ribotos atsakomybės bendrovę Jungtinėje Karalystėje, jūs – ar agentas, turės užpildyti registracijos formą “Companies House” ir pateikti šiuos dokumentus:

Asociacijos Memorandumą (A Memorandum of Association), pateikiantį duomenis apie kompanijos pavadinimą, buveinę ir jos veiklą.
Asociacijos Įstatus (Articles of Association), apibūdinančius kompanijos valdymą, akcininkų teises ir kompanijos direktorių įgaliojimus.
Formą Nr. 10 (Pirmųjų Direktorių, Sekretoriaus ir Registracijos Buveinės Pareiškimą), pateikiantį duomenis apie kompanijos registracijos buveinę ir jos direktorių bei sekretoriaus vardus, pavardes ir adresus.
Formą Nr. 12 (Kompanijų Akto Reikalavimų Laikymosi Deklaraciją), nurodančią, kad kompanija atitinka visus steigimo teisinius reikalavimus.

Daugiau informacijos apie Didžiosios Britanijos mokesčius ir darbuotojų įdarbinimą galite rasti: www.businesslink.gov.uk arba www.hmrc.gov.uk

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.