...

Noriu atidaryti autochemijos specializuotą parduotuvę

Žinių bazė

2017.03.26

Mieste noriu atidaryti specializuotą autochemijos parduotuvę, kurioje po vienu stogu būtų galima rasti bent 20 gamintojų priemonių skirtų automobilių švarai palaikyti. Vietą renkuosi strategiškai tarp dviejų automobilių plovyklų, planuoju turėti produktą automobilio plovimui be vandens. Šiai dienai tas produktas jau žinomas ir žmonės perka, tad žinau, kad paklausa yra. Tačiau legalaus ir oficialaus verslo pradžiai reikia pinigų. Santaupų yra tik tiek, kad įsteigti UAB (t.y. įstatiniam kapitalui). Ar yra galimybė gauti paskolą verslo pradžiai, ar būtinas rašyti verslo planas? Gal įmanoma gauti paskolą tiesiog UAB verslo pradžiai? Jei taip, patarkite kur kreiptis, ir kokių dokumentų reikia.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2017-03-26 20:37

Verslo plano tikrai reikia ir, pirmiausia, jo reikia Jums pačiam dėl aiškesnės vizijos, o vėliau  jo paprašys ir kiti galimi...

Publikavimo data: 2017-03-26 20:37

Verslo plano tikrai reikia ir, pirmiausia, jo reikia Jums pačiam dėl aiškesnės vizijos, o vėliau  jo paprašys ir kiti galimi verslo finansuotojai. Verslo planas leis geriau suprasti, kiek perspektyvus Jūsų sumanymas, kokios nusimato išlaidos, kiek daug pardavimų turite padaryti, kad bent jau padengtumėte išlaidas ir pan.

Kalbant apie lėšas, tai pinigai, skirti UAB steigimui,  gali būti panaudoti verslui vystyti. Tai nėra licenzijos mokestis, tai tiesiog minimali reikalaujama investicijos suma į verslą, kurį vykdysite su UAB verslo forma. Iš laiško neaišku, kokio dydžio investicijos Jums reikia. Jei pakanka tiek, kad pavyktų išsinuomoti patalpas, ir prekes gauti su mokėjimo atidėjimu arba bent jau daliniu mokėjimu, tuomet pirminių investicijų reikia sąlyginai nedaug ir Jūs jas turėsite. Bet kuriuo atveju paskatinčiau Jus pabendrauti su VšĮ Versli Lietuva atstovais. Jie patars Jums tiek dėl verslo plano, tiek ir dėl galimybės gauti finansavimą su Invegos garantija ar kita Jums tinkama forma.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.