...

Kokį verslo įteisinimo būdą rinktis pradedančiajam?

Žinių bazė

2014.09.22

Gaminu dekoracijas vestuvėms: iš popieriaus, medžio, įvairių kitų medžiagų, tiek pardavimui, tiek nuomai.
Norėčiau sužinoti kokia forma būtų palankiausia įteisinti mano veiklą? (esu studentė, pajamos nėra itin gausios, tačiau užsakymų ir susidomėjusių žmonių daugėja).
Dirbti pagal patentą negaliu, nes kažko panašaus į mano vykdomą veiklą nėra, individualaus verslo pažyma brangiai kainuoja, visi privalomi mokesčiai taip pat. Ar yra taikomos lengvatos studentams arba neseniai pradėjusiam nuosavą verslą, arba jaunimui?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-09-22 17:43

Jei pajamų gaunate nedaug ir neplanuojate plėstis (pvz.: priimti darbuotojų), tuomet registruokite IDV veiklą. IDV veiklą paprasta įregistruoti ir išregistruoti....

Publikavimo data: 2014-09-22 17:43

Jei pajamų gaunate nedaug ir neplanuojate plėstis (pvz.: priimti darbuotojų), tuomet registruokite IDV veiklą. IDV veiklą paprasta įregistruoti ir išregistruoti. Jei esate drausta sveikatos draudimu (dieninio skyriaus studentai dažniausiai yra drausti sveikatos draudimu, tačiau galite pasitikslinti ligonių kasose www.vlk.lt). Tokiu atveju mokesčius mokėsite tik metams pasibaigus, iki kitų metų gegužės 1d. O jei veiklą ketinate plėsti – rinkitės MB variantą.
Daugiau apie IDV ir MB mokesčius skaitykite http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/1525/Noreciau-pradeti-gaminti-namuose-muila

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.