...

Kaip yra su autorinėmis teisėmis keliant įvairias nuorodas?

Žinių bazė

2012.08.02

Aš esu tam tikros internetinės svetainės savininkas ir savo tinklalapyje sukuriu skiltį ,,Įdomios nuorodos”, keliu įvairiausias nuorodas, kad ir https://bznstart.lt/ ir t.t. Ar tokie dalykai yra leidžiami, ar aš galiu susilaukt kokių nors kaltinimų, ar man reikia gauti jūsų leidimą talpinti jūsų svetainės pavadinimą savojoje? Taip pat tokiu pat principu jei sukuriu kitą skiltį, tarkim ,,Artimiausi renginiai” ir rašau tokią ir tokią dieną Kauno Žalgirio arenoje vyks toks ir toks koncertas, naktiniame klube ,,Pavadinimas” rytoj koncertuoja garsiausias Lietuvos DJ VaRdenis Pavardenis ir panašiai. Ar tokie dalykai leidžiami?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vilija Viešūnaitė

Įkūrėja, partnerė, advokatė / „TRINITI“

Publikavimo data: 2012-08-02 09:28

Atsakant į Jūsų klausimą, norėtume pažymėti, kad nuorodų talpinimas, kaipo toks, nėra draudžiamas, tačiau atkreiptinas dėmesys, kad atliekant tinklalapio turinio...

Publikavimo data: 2012-08-02 09:28

Atsakant į Jūsų klausimą, norėtume pažymėti, kad nuorodų talpinimas, kaipo toks, nėra draudžiamas, tačiau atkreiptinas dėmesys, kad atliekant tinklalapio turinio ar jo dalies publikavimą (citavimą) būtina gauti svetainės savininko sutikimą, taip pat nurodyti, kam priklauso visos ar dalis tinklalapyje esančių autorių teisių objektų, t.y. tinklalapio savininkui irar tretiesiems asmenims. Be to, teisių savininkai (fiziniai bei juridiniai asmenys) turi būti nurodyti šalia tekstinės ir grafinės tinklalapio informacijos.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad dauguma internetinių puslapių turi taisykles, kuriose kiekvienu konkrečiu atveju yra aptartos informacijos dėl autorių teisių, esančių tinklalapyje, suteikimo naudotis kitiems asmenims, teisės, pavyzdžiui:

http://www.vilnius-events.lt/lt/naudojimo-salygos;
http://www.savaitgalis.lt/lt/apatinis-meniu/privatumo-politika/
 

Ekspertai

Vilija Viešūnaitė

Vilija Viešūnaitė

Įkūrėja, partnerė, advokatė / „TRINITI“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.