Automobilių pervežimo verslas
2018.08.03
Sveiki, norime pradėti automobilių pervežimo (tralų) verslą.
1. Kokią verslo įteisinimo formą geriausia pasirinkti? UAB, IĮ ar veikti pagal verslo liudijimą?
2. Kadangi reikia įsigyti patį automobilį, su kuriuo būtų atliekama paslauga (tralą), ieškome paskolos galimybių. Ar yra galimybė gauti kokią nors remiamą paskolą verslo pradžiai, o gal yra galimybė pasinaudoti ES lėšomis?
3. Jei norėtume samdyti darbuotoją, ar yra galimybių gauti darbo užmkesčio kompensacijų?
p.s. verslo steigėjas virš 30 metų amžiaus.
Temos: Teisė, Verslo pradžia.
Į klausimą atsakė:
Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.
Ekspertai
Ina Smalinskienė
Projektų vadovė / VšĮ Versli Lietuva
Tapk ekspertu
Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!
Projektų vadovė / VšĮ Versli Lietuva
Publikavimo data: 2018-08-03 16:17
Verstis krovinių, tame tarpe ir automobilių, pervežimo veikla galima su Individualios veiklos pažyma, kurią išduoda Valstybinė mokesčių inspekcija arba įsteigus...
Publikavimo data: 2018-08-03 16:17
Atkreipkite dėmesį į dalyviams (steigėjams) nustatytas atsakomybės ribas. Individualią veiklą vykdantis asmuo pats atsako už visus savo įsipareigojimus visu savo (ar šeimos) turtu. IĮ negalint atsiskaityti su kreditoriais, įmonės savininko ar bendrijos tikrojo nario asmeninė (ar šeimos) nuosavybė gali būti paimta individualios įmonės ar bendrijos skoloms padengti. MB ir UAB atsakomybė yra ribota, todėl už jos įsipareigojimus atsako pati bendrovė savo turtu (išskyrus norminiuose teisės aktuose numatytas tam tikras išimtis). Bendrovės dalyviai (savininkai) šiuo atveju rizikuoja tik savo įneštu įstatiniu kapitalu. Apie verslo formas ir mokesčius informaciją rasite: https://www.verslilietuva.lt/verslauk/verslo-formos-ir-mokesciai/.