...

Ar šiai dienai neturint verslo liudijimo galima prekiauti naudojant kasos aparatą?

Žinių bazė

2012.12.13

Esu įsigijęs prekybos verslo liudijimą, kuriame nurodytos dienos, kuriomis šis verslo liudijimas suteikia teisę vykdyti verslo liudijime nurodytą veiklą. Prekiauju pramoninėmis prekėmis turgavietėje, naudoju kasos aparatą. Įsigyjant verslo liudijimą, nebuvo nurodyta 2012 m. gruodžio 23 d. (kaip veiklos vykdymo diena).

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Publikavimo data: 2012-12-13 12:59

Gyventojas, vykdantis individualią prekybos veiklą pagal verslo liudijimą, gali prekiauti tik verslo liudijime nurodytomis dienomis. Vadinasi, jei gyventojas 2012 m....

Publikavimo data: 2012-12-13 12:59

Gyventojas, vykdantis individualią prekybos veiklą pagal verslo liudijimą, gali prekiauti tik verslo liudijime nurodytomis dienomis. Vadinasi, jei gyventojas 2012 m. gruodžio 23 d. neturi galiojančio verslo liudijimo, prekiauti šią dieną neturi teisės, neatsižvelgiant į tai ar apskaitai naudoja kasos aparatą ar ne. Gyventojas, norėdamas prekiauti verslo liudijime nenurodytą dieną, turėtų kreiptis į mokesčių administratorių su prašymu išduoti šiai dienai verslo liudijimą. Prekybos verslo liudijimą galima įsigyti ir vienai dienai.

Ekspertai

Tomas Čepulis

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.