...

Ar prekių ženklo registracija Italijoje galioja ir Lietuvoje?

Žinių bazė

2012.07.09

Parduodamas prekes norėčiau žymėti prekių ženklu, tačiau panašų esu matęs Italijoje ir bijau, kad galiu turėti problemų dėl prekių ženklo apsaugos. Ar prekių ženklo registracija Italijoje galioja ir Lietuvoje?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vilija Viešūnaitė

Įkūrėja, partnerė, advokatė / „TRINITI“

Publikavimo data: 2012-07-09 08:17

Prekių ženklo apsauga yra teritorinio pobūdžio. Tai reiškia, kad prekių ženklo apsauga galioja tik toje teritorijoje, kur jis yra registruotas....

Publikavimo data: 2012-07-09 08:17

Prekių ženklo apsauga yra teritorinio pobūdžio. Tai reiškia, kad prekių ženklo apsauga galioja tik toje teritorijoje, kur jis yra registruotas. Jeigu tapataus/panašaus prekių ženklo tokioms pat ar panašioms prekėms žymėti nėra registruota Lietuvoje, jį galima registruoti ir naudoti. Prieš registruojant prekių ženklą, reiktų patikrinti, ar nėra Lietuvoje registruotų panašių ženklų. Tokia paieška – ženklo savininko reikalas, nes LR Valstybinis patentų biuras tokių paieškų nedaro ir registruoja net tokius prekių ženklus, kurie yra tapatūs su ankstesniais gerai žinomais prekių ženklais. Paiešką galima atlikti pačiam naudojantis registrais arba gauti profesionalo – patentinio patikėtinio-pagalbą.

Ekspertai

Vilija Viešūnaitė

Vilija Viešūnaitė

Įkūrėja, partnerė, advokatė / „TRINITI“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.