...

UAB ne PVM mokėtoja teikia apdailos darbus Vokietijos įmonei PVM mokėtojai. Kaip teisingai pateikti sąskaitą faktūrą?

Žinių bazė

2016.11.20

Taip pat būtų naudinga sužinoti kaip darbuotojams grąžinti pinigus už Vokietijoje patirtas komandiruotės išlaidas (buto nuomą, kurą, darbuotojų pirktus įrankius, kurie po komandiruotės liks įmonei)?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2016-11-20 21:07

Iš klausime pateiktos informacijos galima daryti išvadą, jog įmonė apdailos darbus atlieka Vokietijoje. Jei taip, tuomet įmonė turėtų pasidomėti Vokietijos...

Publikavimo data: 2016-11-20 21:07

Iš klausime pateiktos informacijos galima daryti išvadą, jog įmonė apdailos darbus atlieka Vokietijoje. Jei taip, tuomet įmonė turėtų pasidomėti Vokietijos mokesčių inspekcijos, ar jai yra prievolė registruotis PVM mokėtoja Vokietijoje. Jei registruotis PVM mokėtoja Vokietijoje prievolė yra, tuomet išrašant sąskaitą reikėtų nurodyti Vokietijos suteiktą PVM mokėtojo kodą ir išskirti PVM sumą. Kiti sąskaitos rekvizitai būtų įprastiniai (Įmonės pavadinimas, kodas, adresas ir kt). Komandiruotėje patirtas darbuotojų išlaidas įmonė gali kompensuoti pavedimu ar grynaisiais pagal darbuotojo pateiktas pirkimo sąskaitas ir apmokėjimą įrodančius dokumentus.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.