...

Privati odontologijos klinika. Ar reikalingas draudimas?

Žinių bazė

2020.01.20

Sveiki, netrukus planuoju atidaryti privačią odontologijos kliniką. Pati buvau emigravusi ir Vokietijoje savi niuansai. Įdomu kaip Lietuvoje? Kaip apskritai tvarkytis su klientų skundais reikalaujančiais padengti nuostolius už galimą žalą? Kokios vidutiniškai sumos rekomenduojamos apsidrausti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrius Čiurinskas

Generalinis direktorius / „Colemont“

Premium

Publikavimo data: 2020-01-14 10:54

Odontologai priskiriami „asmens sveikatos priežiūros įstaigoms”. Nuo 2020-01-01 nebeliko prievolės pirkti draudimą. Žalą pacientams dėl teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų...

Publikavimo data: 2020-01-14 10:54

Odontologai priskiriami „asmens sveikatos priežiūros įstaigoms”. Nuo 2020-01-01 nebeliko prievolės pirkti draudimą. Žalą pacientams dėl teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų atlyginama valstybės pagal: Lietuvos Respublikos pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymą. Įstaigos turi mokėti į numatytą valstybės sąskaitą mokestį - 0,2 procento nuo „metinių pajamų už asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą”. Nuo 2020-01-01 nebeliko privataus draudimo šioje srityje. Galima būtų drausti papildomai savanorišku draudimu. Reikėtų papildomai išsiaiškinti kliento poreikį ir apie kokias žalas klientas kalba.

Ekspertai

Giedrius Čiurinskas

Giedrius Čiurinskas

Generalinis direktorius / „Colemont“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.