...

Prekyba savo išaugintais žemės ūkio produktais

Žinių bazė

2016.04.11

Turiu sodybą, noriu prekiauti savo išaugintomis šviežiomis daržovėmis, uogomis, taip pat šaldyti uogas, džiovinti prieskoninius augalus ir parduoti žiemos periodu. Produkcijos pardavimui noriu įkurti internetinę parduotuvę. Kokia veiklos formą pasirinkti, jei dirbs vienas žmogus? Ar reikia įkurti įmonę, prekiaujant savo išauginta produkcija? Kokius leidimus ir dokumentus reikia sutvarkyti veiklai pradėti? Kokius mokesčius reikia mokėti, jei apyvarta bus iki 30 tūkst. eur., o darbuotojas dirba kitoje įmonėje pagal darbo sutartį? Ar šiuo metu yra parama tokios veiklos kūrimui?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2016-04-11 18:02

Gauti paramą Jūsų minėtos veiklos kūrimui galėtumėte pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklą...

Publikavimo data: 2016-04-11 18:02

Gauti paramą Jūsų minėtos veiklos kūrimui galėtumėte pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklą „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“. Pagal šią priemonę numatoma remti ne žemės ūkio veiklas. Paraiškos planuojamos rinkti nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d. Tačiau kol kas dar nėra patvirtintos 2016 metų renkamų paraiškų įgyvendinimo taisyklės, todėl šiuo metu negalime pasakyti, kokios bus paramos gavimo sąlygos, kokius reikalavimus turės atitikti pareiškėjas, kokius dokumentus pateikti kartu su paraiška ir kt. Siūlome sekti naujienas, skelbiamas Nacionalinės mokėjimo agentūros svetainėje  www.nma.lt.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.