...

Planuoju teikti paslaugas Danijoje, ar užtenka išrašyti tik sąskaitą faktūrą?

Žinių bazė

2012.08.07

Užsiimu individualia veikla pagal pažymą ir teikiu su gyvulininkyste susijusias paslaugas. Planuoju nuvykti į Daniją suteikti paslaugų pagal užsakymą. Ar užtenka fermos savininkui (Danijoje) išrašyti sąskaitą faktūrą? Mokesčius moku Lietuvoje, gyvenu irgi Lietuvoje. Ar Teks man mokėti kažkokius mokesčius Danijoje, jei aš tik atlieku tam tikras minėtas paslaugas laikinai nuvažiavęs.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2012-08-07 14:43

Jei esate ne PVM mokėtojas ir teikiate paslaugas Danijos ar kitos ES šalies įmonei ar fiziniam asmeniui (šiuo atveju fermos...

Publikavimo data: 2012-08-07 14:43

Jei esate ne PVM mokėtojas ir teikiate paslaugas Danijos ar kitos ES šalies įmonei ar fiziniam asmeniui (šiuo atveju fermos sąvininkui) Jums užtenka išrašyti sąskaitą-faktūrą už suteiktas paslaugas. PVM Danijoje ar Lietuvoje mokėti nereikia.
Jei esate įsiregistravęs PVM mokėtoju Lietuvoje, PVM sąskaitoje-faktūroje nurodykite, jog paslaugos nėra PVM objektas pagal ES direktyvos 44 straipsnį. PVM Danijoje ar Lietuvoje mokėti nereikia.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.