...

KOMISINĖ PREKYBA (konsignacijos pagrindais). Statusas, mokesčiai.

Žinių bazė

2013.06.17

Norėčiau užsiimti autodetalių komiso prekyba. Prekiauti internetu ir parduotuvėje. Prekes pardavimui planuoju imti iš fiziniu asmenu. Ar imanoma tokia prekyba be PVM mokescio (pvz. žmogus atneša detalę ir nori gauti 100 Lt. į rankas. Mes pridedam 20%, ar galim pardavinėti už 120 Lt. Ar prie visos sumos butina pridėti PVM. 120*1,21=145.2 Lt.).
Klausimas yra esminis verslo pradžiai. Jeigu galima ne mokėti, kokią verslo formą pasirinkti? Įndividuali įmone ar pagal verslo liudijimą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2013-06-17 00:22

Jums nereikės skaičiuoti ir mokėti PVM, jei nesiregistruosite PVM mokėtoju. PVM mokėtoju būtina registruotis, kai 12 mėnesių laikotarpyje parduodate prekių...

Publikavimo data: 2013-06-17 00:22

Jums nereikės skaičiuoti ir mokėti PVM, jei nesiregistruosite PVM mokėtoju. PVM mokėtoju būtina registruotis, kai 12 mėnesių laikotarpyje parduodate prekių ar paslaugų daugiau nei už 155 000 litų. Galima registruotis PVM mokėtoju ir nepasiekus šios ribos, tačiau klausiamu atveju tai nebūtų naudinga.

Apie verslo formas galite paskaityti http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/44/Gamyba-ir-pardavimas-el-parduotuveje.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.