...

Koks tikslas deklaruoti pajamas dirbant su verslo liudijimu?

Žinių bazė

2014.08.26

Kadangi dirbant pagal verslo liudijimą ir mokant privalomas socialinio draudimo įmokas, esame draudžiami tik pagrindinei pensijos daliai (šiai dienai 396 Lt/mėn), tad koks tikslas yra deklaruoti gaunamas pajamas, jei nuo jų dydžio niekas nepriklauso?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-08-26 19:43

Pajamas reikia deklaruoti dėl kelių priežasčių. Pirmoji, tai prievolė, nes, jei vykdote veiklą, pajamas privalote deklaruoti pagal įstatymus. Antroji –...

Publikavimo data: 2014-08-26 19:43

Pajamas reikia deklaruoti dėl kelių priežasčių. Pirmoji, tai prievolė, nes, jei vykdote veiklą, pajamas privalote deklaruoti pagal įstatymus. Antroji – deklaruodami gaunamas pajamas  Jūs parodote, savo pragyvenimo šaltinį. Jei VMI ar kitos institucijos nemato Jūsų gaunamų pajamų, galite sulaukti patikrinimo (pavyzdžiui, pasistatote namą, nusiperkate prabangų automobilį ar pan. ir, jei VMI nemato Jūsų deklaruotų pajamų, galite sulaukti patikrinimo).

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.