...

Kokia verslo forma tinkamiausia norit teikti grafinio dizaino paslaugas internetu, taip pat ir ES šalyse?

Žinių bazė

2014.01.05

Užsiimu grafiniu dizainu (kortelės, skrajutės, logo ir pan) ir galvoju apie veiklos apiforminimą. Veikla vykdoma internetu. Domintų galimybė paslaugas teikti tiek ir ES sąjungos, kada tai įmanoma, kokia verslo vykdymo forma tinkamiausia?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Karolina Jaraitė

Teisininkė / UAB „Ius viridis“

Publikavimo data: 2014-01-05 14:12

Atsakydama į klausimą pažymiu, kad jūsų nurodyta veikla pagal verslo liudijimą negalima, todėl jeigu ketinate veiklą vykdyti vienas, neplanuojate samdyti...

Publikavimo data: 2014-01-05 14:12

Atsakydama į klausimą pažymiu, kad jūsų nurodyta veikla pagal verslo liudijimą negalima, todėl jeigu ketinate veiklą vykdyti vienas, neplanuojate samdyti darbuotojų, rekomenduojame pasirinkti individualiąją veiklą pagal pažymą.  Vykdydamas  individualiąją  veiklą  asmeniškai atsakysite savo  turtu  už  visas  prievoles,  prisiimtas vykdant  veiklą.  Kitu  atveju  jūsų  nurodyta  veikla  gali  būti  vykdoma  steigiant  juridinį  asmenį  – individualiąją įmonę (IĮ), mažąją bendriją (MB) ar uždarąją akcinę bendrovę (UAB).  IĮ nuo MB ir UAB skiriasi tuo, kad jos akcininkas atsako už įmonės prievoles, o MB savininkų bei UAB  akcininkų  atsakomybė  yra  ribota,  paprastai  savininkai  ir  akcininkai  už  įmonių  prievoles neatsako.  Paminėtina ir tai, kad norint įsteigti UAB reikia lėšų įstatiniam kapitalui suformuoti (mažiausiai 10 000 Lt), o steigiant IĮ ar MB reikalavimų kapitalui (įnašams) įstatymas nenumato. Be to, tiek IĮ, tiekMB  buhalterinę  apskaitą  gali  tvarkyti  pats  įmonės  savininkas  ar  bendrijos  narys,  o  UAB  tik buhalteris ar pagal sutartį apskaitos paslaugas teikianti įmonė.  Kad  ir  kokią  veiklos  formą  pasirinktumėte,  paslaugas  galėsite  teikti  ir  kitų  ES  šalių fiziniams bei juridiniams asmenims.

Ekspertai

Karolina Jaraitė

Karolina Jaraitė

Teisininkė / UAB „Ius viridis“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.