...

Kaip išrašyti sąskaitą faktūrą užsienio piliečiui ar įmonei, kai užsiimu individualia veikla?

Žinių bazė

2012.06.07

Ar užtenka išrašyti paprastą sąskaitą faktūrą už savos gamybos parduotas prekes užsienio įmonei ar gyventojui (prekės nugabenamos į užsienio valstybę) jei verčiamasi individualia veikla arba su verslo liudijimu ir nesama pvm moketoju? Ir kas yra sąskaitos serija ir numeris (ar juos reikai susikurti pačiam)?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2012-06-07 14:40

Taip, už parduotas prekes (nesvarbu įmonės pagamintas ar pirktas) užtenka išrašyti sąskaitą-faktūrą. O jei prekes parduodate į kitą valstybę, dar...

Publikavimo data: 2012-06-07 14:40

Taip, už parduotas prekes (nesvarbu įmonės pagamintas ar pirktas) užtenka išrašyti sąskaitą-faktūrą. O jei prekes parduodate į kitą valstybę, dar turėtų būti ir gabenimo dokumentas arba važtaraštis.

Sąskaitos serija ir numeriai reikalingi tam, kad būtų galima atskirti tos pačios įmonės išrašytas skirtingas sąskaitas-faktūras vieną nuo kitos. Kitaip tariant naudojama tvarkai ir eiliškumui palaikyti.

Galite naudoti savo sugalvotą sąskaitų seriją ir numeraciją. Tam nėra griežtai nustatytų reikalavimų. Tik turi būti aiškus kiekvienos sąskaitos faktūros identifikavimas. Serijai galite pasirinkti vieną ar kelias pirmas savo įmonės pavadinimo raides, o numeraciją pradėkite nuo “1′, arba “0001”.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.