...

Įrangos įsigijimas iš UK dirbant pagal individualios veiklos pažymą

Žinių bazė

2017.09.08

Asmuo dirbantis pagal individualios veiklos pažymą nori įsigyti prekes iš tiekėjo esančio UK, kurių bendra vertė yra <6000€. Jeigu šis asmuo užsiregistruotų kaip PVM mokėtojas, ar jam priklauso mokėti UK 20% VAT? Ar atsivežus prekes reiktų sumokėti PVM Lietuvoje? (Per metus įsigytų prekių iš kitų ES narių vertė neviršija 10000€, taip pat neviršijama 45000€ riba, kai privaloma įsiregistruoti kaip PVM mokėtojui?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2017-09-08 15:15

Jei asmuo, vykdantis IDV turi PVM kodą, UK įmonė už prekes sąskaitą turėtų išrašyti be PVM (nebent perkamos prekės įsigijamos...

Publikavimo data: 2017-09-08 15:15

Jei asmuo, vykdantis IDV turi PVM kodą, UK įmonė už prekes sąskaitą turėtų išrašyti be PVM (nebent perkamos prekės įsigijamos (perimamos) UK ir UK įmonė norėtų įsitikinti, kad prekės tikrai bus išvežtos iš šalies). Lietuvoje mokėti PVM nereikia. PVM priskaičiuojamas tik pardavus prekę Lietuvos pirkėjui.
Jei asmuo neturi PVM kodo, jam UK įmonė sąskaitą išrašys su UK PVM. Lietuvoje antrą kartą PVM mokėti nereikėtų. 

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.