...

Individualios veiklos paslaugos užsienyje ir PVM mokėjimas?

Žinių bazė

2016.06.23

Turiu IV ir verčiuosi Google Adsense reklama interneto svetainėse. Did. dauguma lankytojų yra už Lietuvos ribų, o taip pat išmokas atlieka Google Ireland. Praeitais metais viršyjau nustatytą 45,000 eurų sumą, pagal kurią turėčiau tapti PVM mokėtoju. Domėjausi, jog su paslaugomis suteiktomis už Lietuvos ribų, ši sąlyga negalioja. Ar tai tiesa? Ar PVM turėčiau susimokėti Airijai?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2016-06-23 13:31

Kadangi Jūsų, kaip LR apmokestinamojo asmens, pardavimai iš individualios veiklos pagal pažymą yra ne PVM objektas Lietuvoje remiantis LR PVMĮ...

Publikavimo data: 2016-06-23 13:31

Kadangi Jūsų, kaip LR apmokestinamojo asmens, pardavimai iš individualios veiklos pagal pažymą yra ne PVM objektas Lietuvoje remiantis LR PVMĮ 13 str. 2d., į 45 tūkst. Eur ribą jų įskaičiuoti nereikia. Tokių tiekimų metu PVM objektas persikėlia į Airiją – prievolę sumokėti PVM perima Airijos juridinis vienetas.

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.