...

Individualios veiklos pagal pažymą patvirtinantis dokumentas

Žinių bazė

2014.07.28

Sveiki, uzsiimu elektronine prekyba daugiausia užsienio rinkoms ir šią veiklą vykdau su individualios veiklos pažyma. Susidūriau su dilema – užsienio bankas su kuriuo noriu pasirašyti elektroninių apmokėjimų kreditinėmis kortelėmis integracijos savo svetainėje sutartį reikalauja dokumento įrodančio, kad mano veikla yra įregistruota Lietuvoje (kad moku mokęsčius). Šiuo atveju pati individualios veiklos pažyma netinka, nes ji nėra užantspauduota ir pasirašyta ją išdavusios institucijos – VMI. Kiek teko skambintis ir lankytis mokęsčių inspekcijoje šiuo klausimu atsakymas buvo vienareikšmiškas – individualios veiklos pažymos išduodamos be antspaudo ar parašo. Taigi, kyla klausimas – kokiu dokumentu galėčiau pagrįsti savo individualios veiklos egzistavimą partneriams iš užsienio?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2014-07-28 23:55

Gyventojui, įregistravusiam individualią veiklą pagal pažymą, mokesčių administratorius išduoda individualios veiklos vykdymo pažymą (FR0468, toliau – Pažyma), kurią gyventojas gali...

Publikavimo data: 2014-07-28 23:55

Gyventojui, įregistravusiam individualią veiklą pagal pažymą, mokesčių administratorius išduoda individualios veiklos vykdymo pažymą (FR0468, toliau – Pažyma), kurią gyventojas gali atsispausdinti iš Mano VMI arba atsiimti bet kurioje Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (toliau – VMI).  Pažyma – tai dokumentas, pažymintis, kad gyventojas yra įregistravęs individualią veiklą Lietuvoje, ir turi teisę užsiimti Pažymoje nurodyta veikla. Jeigu gyventojui yra reikalinga patvirtinta Pažyma, gyventojo prašymu mokesčių administratoriaus gali ją patvirtinti (tokiu atveju gyventojas turėtų kreiptis į apskrities VMI).

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.