...

Dirbu pagal verslo liudijimą.Ar tinka prekių (paslaugų) pirkimo pardavimo kvitas įmonei esančiai JAV.

Žinių bazė

2013.07.11

Dirbu pagal verslo liudijimą, kurio veiklos rūšis, taikomosios dailės ir vaizduojamojo meno dirbinių gamyba. Veiklos vykdymo teritorija neribojama. Viena JAV kompanija nori pirkti mano paslaugą, tad ar tinka jei jam išrašyčiau lietuvišką prekių (paslaugų) pirkimo, pardavimo kvitą ir ar atsiranda kokie papildomi mokesčiai. Aplamai kaip tokiu atveju pasielgti.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2013-07-11 12:50

Nuo 2011 m. gegužės 1 d. verslo liudijimus įsigijusių gyventojų buhalterinės apskaitos tvarka nustatyta Gyventojų, įsigijusių verslo liudijimus, buhalterinės apskaitos...

Publikavimo data: 2013-07-11 12:50

Nuo 2011 m. gegužės 1 d. verslo liudijimus įsigijusių gyventojų buhalterinės apskaitos tvarka nustatyta Gyventojų, įsigijusių verslo liudijimus, buhalterinės apskaitos taisyklėse (toliau — Taisyklės), kurios patvirtintos Lietuvos Respublikos finansų ministro 2002 m. gruodžio 24 d. įsakymu Nr. 415 „Dėl Gyventojų, įsigijusių verslo liudijimus, buhalterinės apskaitos taisyklių patvirtinimo“.

Jūsų aprašytoje situacijoje parduodant paslaugą užsienio įmonei užtenka minėto prekių (paslaugų) pirkimo pardavimo kvito, kuris išrašomas pinigų gavimo momentu, neatsižvelgiant į tai, kada buvo suteiktos paslaugos. Papildomų mokesčių parduodant paslaugą JAV įmonei neatsiras, Jūs taip pat pasibaigus finansiniams metams iki kitų metų gegužės 1 dienos deklaruosite visas pajamas ir į biudžetą sumokėsite nustatytus mokesčius.

Kadangi Jūs individualią veiklą vykdote Lietuvoje, tai visi išrašomi dokumentai turi būti lietuvių kalba, valiuta – taip pat litai. Kadangi dokumentą išrašote užsienio juridiniam asmeniui, išrašant dokumentą skliausteliuose galite išversti į anglų kalbą, be to, mokamą sumą įrašyti kita valiuta. Tik būtinai nepamirškite, kad dokumente turi būti aiškiai identifikuojamas operacijos turinys, o išrašomas dokumentas turi atitikti visus tam dokumentui keliamus reikalavimus.

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.