...

Dirbu pagal kas mėnesį pasirašomą autorinę sutartį, samdanti įmonė už mane jau sumoka visus mokesčius, netrukus ketinu išsiimti individualios veiklos pažymą. Kokius mokesčius turėsiu mokėti?

Žinių bazė

2013.05.16

Dirbu vertėju, kas mėnesį su mane samdančia įmone pasirašau autorinę sutartį. Šitaip beveik nepertraukiamai dirbu jau daug metų ir per metus pasirašau 12 sutarčių. Darbdavys už mane sumoka visus mokesčius. Ketinu išsiimti individualios veiklos pažymą, ketinu vertėjauti ir užsiimti prekyba (internetu ir ne tik). Taigi noriu pasilikti ir autorines sutartis (dirbti taip, kaip dirbau lig šiol), ir verstis individualia veikla (vertėjauti ir verstis prekyba). Taigi mano klausimas toks: ar išsiėmus pažymą vis tiek turėsiu mokėti PSD mokestį, nors tą už mane jau padaro autorine sutartimi mane samdanti įmonė? Ar gal tiesiog nutraukti autorines sutartis ir esamam darbdaviui pasiūlyti mane samdyti kaip individualią veiklą vykdantį asmenį?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2013-05-16 14:58

Atsakymą, susijusį su Jūsų klausimu, rasite čia: http://www.bznstart.lt/klausimai/mokesciai/346/Kokie-mokesciai-uz-individualia-veikla-atliekant-matematikos-tiriamuosius-darbus

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.