...

Dėl prekių atsivežimo iš UK įsigijimo dokumentų

Žinių bazė

2014.02.06

Sveiki, planuoju užsiimti prekyba naujais batais, rankinėmis, drabužiais turguje. Prekes noriu pirkti ir parsivežti pati iš Didžiosios Britanijos turgų. Kaip su prekių įsigijimo dokumentais? Ar jie būtini?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2014-02-06 13:34

Sveiki,  Kadangi sandoris sudaromas tarp 2 fizinių asmenų, iš kurių  vienas – individualią veiklą vykdantis, kitas – ne, pardavimo dokumentą...

Publikavimo data: 2014-02-06 13:34

Sveiki, 
Kadangi sandoris sudaromas tarp 2 fizinių asmenų, iš kurių  vienas – individualią veiklą vykdantis, kitas – ne, pardavimo dokumentą šiuo atveju turi išrašyti prekės pirkėjas (Jūs), atitinkamai savo rekvizitus įrašydamas pirkėjo pusėje, o fizinio asmens, iš kurio įsigyja prekes – pardavėjo pusėje. Vienas dokumento egzempliorius lieka Jums, kitas duodamas prekių pardavėjui – užsienio fiziniam asmeniui.

Papildomai sutarties, liudijančios prekės pirkimo faktą, mokesčių administratorius iš Jūsų nereikalaus, nebent sutartis reikalinga Jums papildomų pirkimo/paradvimo sąlygų įforminimui (abiejų šalių atsakomybė, atsiskaitymo terminai ir pan.).

Sėkmės!

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.