...

Ar vaikų žaidimų kambariui taikomas NT mokestis?

Žinių bazė

2014.08.20

Ruošiamės atidaryti vaikų žaidimų kambarį (galimybė švęsti gimtadienius ar tiesiog apsilankyti pažaisti), patalpos nuomojamos iš privataus asmens. Kyla klausimas, ar reikės mokėti NT mokestį? Galbūt mokesčio nereikia mokėti ne tik mums, bet ir patalpų savininkui?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2014-08-20 10:32

NT mokestį reikia mokėti, jei patalpose vykdoma komercinė veikla. Kadangi už vaikų žaidimų kambario nuomą bei organizavimą, tikėtina, gausite pajamas,...

Publikavimo data: 2014-08-20 10:32

NT mokestį reikia mokėti, jei patalpose vykdoma komercinė veikla. Kadangi už vaikų žaidimų kambario nuomą bei organizavimą, tikėtina, gausite pajamas, Jums reikės mokėti NT mokestį.
Jei patalpos priklauso fiziniam asmeniui, NT mokestį už nuomojamos dalies plotą turi deklaruoti ir sumokėti Juridinis asmuo (nuomininkas). NT mokesčio tarifas – apie 1 proc. jo mokestinės vertės. Konkrečius NT tarifus nustato savivaldybės. Savivaldybių sprendimus galite pasitikrinti VMI svetainėje (http://www.vmi.lt/cms/web/kmdb/1.9.6.2#Scroll_418).
NT mokestis turi būti deklaruotas ir sumokėtas iki kiekvienų metų vasario 1d.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.