...

Ar taikant dvejybinį įrašą nereikia pildyti žurnalo?

Žinių bazė

2012.06.12

Gyventojas, vykdantis individualią veiklą turi pildyti Gyventojo individualios veiklos pajamų – išlaidų apskaitos žurnalą. Jei gyventojas, tvarkydamas buhalterinę apskaitą, taiko dvejybinį įrašą, ar jis gali nepildyti šių žurnalų, jei iš jo pildomų apskaitos registrų galima nustatyti mokesčiams apskaičiuoti reikiamus duomenis. http://www.vmi.lt/lt/index.aspx?itemId=10027682

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2012-06-12 15:10

Mano manymu, galite nepildyti žurnalo, jei apskaitą tvarkote taikydami dvejybinį įrašą, bei laikotės buhalterinės apskaitos įstatymo. Svarbiausia, jog Jūsų tvarkoma...

Publikavimo data: 2012-06-12 15:10

Mano manymu, galite nepildyti žurnalo, jei apskaitą tvarkote taikydami dvejybinį įrašą, bei laikotės buhalterinės apskaitos įstatymo. Svarbiausia, jog Jūsų tvarkoma apskaita būtų tinkama, išsami ir naudinga vidaus bei išorės vartotojams.

Jei išmanote dvejybinio įrašo taikymą, tuomet galite išnaudoti šio būdo teikiamus privalumus (pavyzdžiui sudaryti balansą bei apskaičiuoti savo veiklos finansinius rodiklius). Tačiau nepatyrusiems pajamų-išlaidų žurnalo pildymas yra vienas iš paprasčiausių būdų apskaitos tvarkymui.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.