...

Ar galima įsteigti EU šalyse įmonę ir ją valdyti iš Lietuvos? Kam bus mokami mokesčiai?

Žinių bazė

2012.07.16

Ar galima įkurti užsienyje įmonę, ją valdyti iš Lietuvos? Kuriai šaliai bus mokami mokesčiai? Ar įmanoma tokiu būdu pretenduoti į tos šalies pensiją, jei tai šaliai moki mokesčius?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2012-07-16 14:40

Taip, galite užsienyje įkurti įmonę ir valdyti ją iš Lietuvos. Iš tikro nėra svarbu iš kurios šalies valdysite įmonę, mokesčių...

Publikavimo data: 2012-07-16 14:40

Taip, galite užsienyje įkurti įmonę ir valdyti ją iš Lietuvos. Iš tikro nėra svarbu iš kurios šalies valdysite įmonę, mokesčių atžvilgiu svarbiau, kurioje šalyje bus realiai vykdoma veikla. Jei veiklą vykdysite, tarkim, Vokietijoje, tuomet, toje šalyje turėsite registruoti veiklą ir pelno mokestį, PVM mokestį mokėsite Vokietijoje.

Dėl darbuotojų ir pensijos taip pat panašiai. Jei darbuotojai bus darbinami Vokietijos įmonėje, tuomet mokesčiai bus mokami Vokietijai, o ir pensija turėtų kauptis Vokietijoje. Tačiau jei darbuotojai bus darbinami Lietuvoje ir komandiruojami dirbti į Vokietiją, tuomet mokesčiai bus mokami Lietuvai ir pensija kaupsis Lietuvoje.

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.