...

Ar gali būti, kad dubliuojami VSD ir PSD mokesčiai, dirbant pagal darbo sutartį ir papildomai verčiantis individualia veikla?

Žinių bazė

2014.01.28

Paaiškinkite prašau, ar man dirbančiai pagal darbo sutartį UAB ir papildomai laisvu nuo darbo laiku verčiantis individualia veikla pagal pažymą, reikės du kartus mokėti socialinio draudimo ir privalomojo sveikatos draudimo mokesčius? Ar gali būti, kad dubliuojami socialinio draudimo ir privalomojo sveikatos draudimo mokesčiai, dirbant pagal darbo sutartį ir papildomai verčiantis individualia veikla?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Publikavimo data: 2014-01-28 15:43

Gyventojo mokami mokesčiai priklauso nuo gaunamų pajamų rūšies. Gyventojas, nepriklausomai nuo to, jog yra dirbantis pagal darbo sutartį, nuo gautų...

Publikavimo data: 2014-01-28 15:43

Gyventojo mokami mokesčiai priklauso nuo gaunamų pajamų rūšies. Gyventojas, nepriklausomai nuo to, jog yra dirbantis pagal darbo sutartį, nuo gautų (uždirbtų) individualios veiklos apmokestinamųjų pajamų, privalo mokėti gyventojų pajamų mokestį, privalomojo sveikatos draudimo (PSD) ir valstybinio socialinio draudimo (VSD) įmokas. Informaciją dėl PSD ir VSD įmokų apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos pagal kompetenciją teikia Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (internetinė svetainė www.sodra.lt, konsultacijos telefonu 1883).

Ekspertai

Tomas Čepulis

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.