...

PTC (Paid-to-click) tinklapis ir mokesčiai

Žinių bazė

2015.07.31

Prisiregistravau užsienio ptc (paid to click) tinklapyje. PTC tai toks tinklapis, kai paspaudus ant nuorodos ir peržiūrėjus reklamas per fiksuotą laiką, už jas užmokama. Uždarbis gaunamas doleriais į elektroninę piniginę Payza iš reklamų peržiūros. Kiek suprantu, gaunant ekonominės naudos iš interneto, reiks įforminti individualią veiklą.
1. Kaip įvardinti šią komercinę veiklą, kai uždarbis gaunamas iš reklamų peržiūros. Kaip ji turėtų būti įrašyta apskaitos žurnale.
2. Ar galiu vienu metu dirbti pagal darbo sutartį ir užsiimti individualia veikla.
3. Kiek procentų bus apmokestinama tokia veikla?
4. Ar dubliuosis mokesčiai, jei dirbu pagal darbo sutartį ir užsiimsiu individualia veikla?
5. Kaip vykdyti apskaitą, jei nėra sąskaitų faktūrų? Kartą į mėnesį bus pervedimas doleriais į mano banko sąskaitą iš Payzos. Ką turėčiau rašyti apskaitos žurnale. Jei pasirinksiu 30% leidžiamus atskaitymus išlaidoms, kur nereikia pagrindžiančių dokumentų, kaip atrodys apskaitos žurnalas. Ką jame reikės pildyti? Ar reikės išrašo ne tik iš banko, bet ir iš Payzos.
6. Už kokį laikotarpį reikia deklaruoti individualios veiklos pajamas iki metų gegužės 1d.?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Publikavimo data: 2015-07-31 16:55

1. Statistikos departamentas tokiu atveju pataria registruoti veiklą kodu 82.99.00 (kitur niekur nepriskirta verslui būdingų paslaugų veikla) 2. Taip, galite....

Publikavimo data: 2015-07-31 16:55

1. Statistikos departamentas tokiu atveju pataria registruoti veiklą kodu 82.99.00 (kitur niekur nepriskirta verslui būdingų paslaugų veikla)
2. Taip, galite.
3. 5 proc. GPM nuo pelno, Sodra 28,5 proc. (nuo pusės pelno) ir PSD 9 proc. (nuo pusės pelno).
4. Mokesčius, susijusius su darbo sutartimi moka darbdavys, o IDV veiklos mokesčius mokėsite pats.
5. Į pajamų apskaitos žurnalą įrašykite visas pajamas gautas į Payza sąskaitą per mėnesį. Nesvarbu, kad sąskaitų nebus. Pajamos bus pinigai, įplaukę į sąskaitą. Jei pasirinksite 30 proc. išlaidų, tai žurnale pildysite tik pajamų skiltį. Dėl tikslumo siūlau turėti sąskaitų kopijas tiek banko, tiek Payzos.
6. Iki gegužės 1 reikia deklaruoti pajamas ir išlaidas už praėjusius metus. T.y. už 2015 metus deklaruosite iki 2016 m. gegužės 1d. 

Ekspertai

Algis Teišerskis

Algis Teišerskis

Partneris / Mokesčiai praktikams

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.