...

Finansavimo galimybės ūkininkams

Žinių bazė

2015.11.13

Turime daug zemės, noriu pradėt ūkininkauti, sodinti įvairių rūšių daržoves, bet man reikia traktoriuko nedidelio, o nusipikt nėra pinigų, kaip galiu gauti pinigų arba traktoriuką?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2015-11-13 15:25

Norėtume informuoti, kad naujos žemės ūkio technikos įsigijimas (pvz. traktoriaus) yra remiamas pagal skirtingas priemones/veiklos sritis, pvz. pagal Lietuvos kaimo...

Publikavimo data: 2015-11-13 15:25

Norėtume informuoti, kad naujos žemės ūkio technikos įsigijimas (pvz. traktoriaus) yra remiamas pagal skirtingas priemones/veiklos sritis, pvz. pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonę „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama smulkiesiems ūkiams“ arba „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ , taip pat pagal priemonę „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Yra remiama tokia veikla, kaip žemės ūkio produktų gamyba, apdorojimas, perdirbimas ir teikimas rinkai.

Tačiau jeigu Jūs tik norite pradėti ūkininkauti ir iki paraiškos pateikimo nevykdėte žemės ūkio veiklos, siūlome pasidomėti Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonė „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritimi „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“. Pažymime, kad pareiškėjas turi atitikti visus tinkamumo kriterijus, nurodytus veiklos srities „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ įgyvendinimo taisyklėse. Įgyvendinimo taisyklėse taip pat yra nustatomi pareiškėjų įsipareigojimai, tinkamų investicijų sąrašai, galimas paramos dydis ir kitos sąlygos paramai gauti. Taisykles ir paraiškų priėmimo tvarkaraštį, galite rasti ir su jais susipažinti NMA interneto svetainėje www.nma.lt.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.