...

Finansavimas pagal paramą “Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas"

Žinių bazė

2014.10.14

Ar galiu gauti parama pagal 2014-2020 m “Jaunuju ūkininku įsikūrimas”, jei turiu 3.6 ha žemės. Ūkis įregistruotas prieš metus. Ar galima gauti finansavimą, norint įkurti braškyną ar avietyną?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2014-10-14 19:46

Atsakydami į pateiktą klausimą, norėtume informuoti, kad paraiškų rinkimas pagal veiklos sritį „Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas“ jau yra pasibaigęs. Siekiant gauti...

Publikavimo data: 2014-10-14 19:46

Atsakydami į pateiktą klausimą, norėtume informuoti, kad paraiškų rinkimas pagal veiklos sritį „Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas“ jau yra pasibaigęs. Siekiant gauti paramą pagal šią veiklą, kad  pareiškėjo ūkis ir valda paramos paraiškos pateikimo metu turėjo būti įregistruoti ne anksčiau kaip prieš 1 metus iki paramos paraiškos pateikimo. Paramos teikimo taisyklėse nėra nurodoma, kiek žemės turėtų turėti ūkininkas norėdamas gauti paramą. Parama uogininkystės ūkiui gali būti teikiama, jei pareiškėjas atitinka ir kitus reikalavimus, nurodomus veiklos srities „Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“  įgyvendinimo taisyklėse.

Taip pat norėtume informuoti, kad uogininkystės  ūkio kūrimas/ modernizavimas taip pat galėtų būti remiamas ir pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Investicijos į žemės ūkio valdas“  ir pagal priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama smulkiesiems ūkiams“. Paraiškas galima teikti iki birželio 30 d.

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.