...

Virtualus dviračių treniruočių klubas

Žinių bazė

2020.11.10

Noriu įsirengti nuotolines treniruotes su dviračiais. Esu profesionalus treneris ir  jau 12 metų vedu treniruotes. Atsižvelgiant į situaciją, kilo mintis verslą pakreipti kitu kampu. Ir klientui išpirkus 3 ar pusmečio treniruočių abonementą, jam kartu išnuomuojamas už prieinamą ir protingą kainą dviratis tinkamas namams. Nuvežimas ir atvežimas įskaičiuotas, Dviračiai apdrausti. Tokios paslaugos niekas dar neteikia. Ir tikiu atsirastų noro, nes kalbant su klientais , jie labai noriai pasitinka šią idėją ir džiaugias, kad jiem nereikia pirkti tų dviračių o galima juos išnuomoti. Man reikia investicijų dviračiams ir salės įrengimui, t. y. vaizdo ir video įrangai, kuri profesionaliai filmuotų mano vedamas treniruotes. Reikalinga paskola. Kokie reikalavimai būtų, apie ką apmąstyti, kad neužtrenktų durų prieš nosį? Dėkingas būsiu už išsamų atsakymą.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2020-12-18 10:18

Pirmiausia, šauni idėja, ypač kai visi sporto klubai uždaryti ir žmonės nori sportuoti namuose. Klausimas –kiek pinigų jums reikia. Visada...

Publikavimo data: 2020-12-18 10:18

Pirmiausia, šauni idėja, ypač kai visi sporto klubai uždaryti ir žmonės nori sportuoti namuose. Klausimas –kiek pinigų jums reikia. Visada geriausia ir greičiausia veiklą pradėti be didelių kreditų, mažesniais žingsniais nuo pirmųjų kelių klientų. Bet, jeigu jums reikalinga tokia suma, kuriai reikia paskolos, tuomet nulinės stadijos verslui bene vienintelė alternatyva yra pasinaudoti INVEGOS verslumo skatinimo programa: https://invega.lt/lt/paskolos/verslumo-skatinimas-2014-2020/kaip-gauti-paskola/ Kai jau vykdysite veiklą ir turėsite pirmųjų kelių mėnesių apyvartas, galėsite kreiptis į alternatyvius finansuotojus. Jie, turbūt, bus pirmieji galintys suteikti lėšų spartesniam augimui. Dėl INVEGOS pastangų skatinti ir remti verslą, šiuo metu skolinimosi sąlygos yra išties labai geros ir paskolų palūkanos neviršija 7 proc. Tačiau norėdami gauti paskolą, finansuotojams turėsite parodyti, kad jūsų verslo idėja tikrai veikia, kad jūs jau gaunate pajamas iš pirmųjų klientų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.