...

Sveiko maisto užsakymų platforma

Žinių bazė

2019.08.12

Sveiki, norime su drauge atidaryti sveiko maisto užsakymų platformą. Draugė mokosi mitybos mokslų, aš pats – sportininkas. Turime žinių, verslo planą, tereikia finansų. Ar tokiam verslui galime pasiimti paskolą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Šiuo atveju svarbi ne tiek idėja, kiek tai, kad verslas dar tik bus steigiamas. Tai reiškia, kad Jums negali būti...

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Šiuo atveju svarbi ne tiek idėja, kiek tai, kad verslas dar tik bus steigiamas. Tai reiškia, kad Jums negali būti suteikta verslo paskola, nes nėra pačią paskolą gausiančio verslo. Tačiau Jūs galite kreiptis kaip asmuo dėl finansavimo suteikimo verslui steigti. Verslo steigimą finansuoja: a) valstybė (tiesiogiai ar per garantijas), b) investicijų pavidalu verslo angelai (į nulinės stadijos verslą investuojantys asmenys). Siūlau pradėti nuo valstybinių programų: pirmiausia verta pasidomėti „Invegos“ programomis (www.invega.lt), tada kitomis (darbo biržos užimtumo skatinimo programa ir pan.). VšĮ „Verslo Lietuva“ konsultantai gali Jus pakonsultuoti, kur papildomai kreiptis, taip pat pagelbėti kitais klausimais, pavyzdžiui, kokiu efektyviausiu būdu plėtoti verslą. Kai įsteigsite įmonę ir imsite aktyviai veikti, Jums atsivers naujos papildomo finansavimo gavimo galimybės.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.