...

Startuoliui reikalinga investicija

Žinių bazė

2019.12.16

Sveiki, kuriame ambicingą startuolį, kuris sujungs kelis sektorius ir yra aiški vizija, planas, skaičiai ir jau suformuota komanda. Deja, sėkmingam startui reikalingos gana didelės investicijos – maždaug 200 tūkst. eurų ramiai pradžiai. Dažniausiai iš startuolių prašoma pirmų mažų žingsnių ir pardavimų, bet, deja, vien prototipinio roboto su įranga kaina siekia apie 100 tūkst. eurų plius 1 metų darbas. Ir nenorime blaškytis siekdami sugeneruoti pardavimus, kas atitolintų paties projekto įgyvendinimą. Turimos lėšos tesiekia 30 tūkstančių. Kur patartumėte kreiptis dėl paskolos verslui ir (arba) investicijos?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2020-02-28 11:00

Jums reikalingos pradinės stadijos investicijos (seed investment). Yra keli variantai: 1. verslo angelai (pvz. https://www.litban.lt/, https://angelsfund.eu/), 2. sutelktinis finansavimas, jei...

Publikavimo data: 2020-02-28 11:00

Jums reikalingos pradinės stadijos investicijos (seed investment). Yra keli variantai: 1. verslo angelai (pvz. https://www.litban.lt/, https://angelsfund.eu/), 2. sutelktinis finansavimas, jei projektas turi didesnių ambicijų Europos mąstu (naudinga: https://www.thebalancesmb.com/best-crowdfunding-sites-4580494), 3. pradinės stadijos (akceleravimo) investiciniai fondai (naudinga: https://invega.lt/lt/rizikos-kapitalo-investicijos/akceleravimo-fondai/) 4. „Inočekiai“, jeigu projektas išties inovatyvus (LVPA.lt). Taip pat galima pasinaudoti kitomis inovacijas skatinančiomis dotacijomis, 5. Galbūt Jūsų produktas / paslauga yra skirta B2B segmentui ir ji būtų įdomi potencialiam pirkėjui (didesnei bendrovei), kuri matytų interesą investuoti į Jūsų projektą (šis žingsnis perspektyvesnis kalbant su tarptautinėmis bendrovėmis).

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.