...

Reikia pinigų prekių užpirkimui

Žinių bazė

2019.06.03

Vystau kartu su vyru versliuką. Parduodame paplūdimio prekes. Norime užsipirkti daugiau prekių, bet tam trūksta apyvartinių lėšų. Ar pavyktų gauti paskolą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Atsakant trumpai, taip. Atsakant išsamiau, deja, bet paskolų rinkoje vis dar labai dažnai girdime klausimą: „Ar mano verslui yra galimybių...

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Atsakant trumpai, taip. Atsakant išsamiau, deja, bet paskolų rinkoje vis dar labai dažnai girdime klausimą: „Ar mano verslui yra galimybių gauti finansavimą?“ Rinkoje galimybių gauti finansavimą yra labai daug. Todėl, jeigu Jūsų verslas gyvybingas, lėšų gauti tikrai pavyks. Klausimas – kokiam terminui, kokiomis sąlygomis, kokią sumą, su kokiu užstatu ar garantavimu. Žinoma, pradėti reikėtų nuo to, ar Jūsų verslas iš tikrųjų gyvybingas. Atsakyti į šį klausimą galima tik įvertinus Jūsų įmonės finansinę situaciją. Siūlau kreiptis į mus ar kitas pasirinktas finansavimo įstaigas, kad gautumėte paskolos pasiūlymų, ir pasirinkti geriausiai atitinkantį Jūsų poreikį.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.