...

Prekyba naudotais baldais

Žinių bazė

2017.04.25

Planuoju užsimti populiaria veikla – prekyba baldais iš Vokietijos. Ar galima gauti finansavimą užsiimant šia veikla? Ar pavyktų gauti paskolą ne tik verslo pradžiai, bet ir būstui, nes baldų parduotuvę norėtume atidaryti namo pirmame aukšte?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2017-04-25 10:49

Bankai vertina ne tik verslo idėją, t.y. „ką Jūs darysite”, bet ir kelią, kurį Jūs rinksitės savo idėjai įgyvendinti, t.y....

Publikavimo data: 2017-04-25 10:49

Bankai vertina ne tik verslo idėją, t.y. „ką Jūs darysite”, bet ir kelią, kurį Jūs rinksitės savo idėjai įgyvendinti, t.y. „kaip Jūs tai darysite”. Naudotų baldų prekybos vietų yra nemažai, kiekviena iš jų turi tam tikrą savo tikslinių klientų grupę, į kurios poreikius yra orientuojamas baldų asortimentas.

Baldų segmentas yra labai platus:  antikvariniai arba modernūs baldai, pigūs arba vidutinės kainos baldai, baldų tarnavimo kondicijos lygmuo, stilistikos vientisumas ar pavieniai baldai, virtuvės/miegamojo ir t.t. Tikslinių klientų paieškai didelę įtaką darys ir parduotuvės geografinė vieta: koks kliento tipas pasieks Jūsų parduotuvės duris pirmiausia, ar aplink yra daug potencialių, klientų kuriems rūpi interjeras ir panašūs aspektai.

Klientų paieškas palengvina ir žinomumas internete. Jei turite patrauklią prekę,  radus ją internetu nėra didelio skirtumo ar važiuoti į miegamąjį rajoną ją nusipirkti, ar į miesto pakraštyje esantį sandėlį.

Buto sąlygomis eksponuoti baldus, kurie užima nemažai prekybinio ploto, gali būti sudėtinga ir pakenkti verslui. Be to, svarbu paminėti, kad užsiėmimas bet kokiu verslu daugiabutyje turi tam tikrų rizikų dėl aplinkos, šalia gyvenančių kaimynų. Todėl pradžioje reiktų atlikti tam tikrą verslo bei rinkos analizę, pasiruošti verslo planą, pabandyti paprekiauti mažomis baldų partijomis (internetu) ir tik tada spręsti dėl baldų parduotuvės atidarymo buto sąlygomis.
 

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.