...

Planuoju pirkti franšizės būdu verslo sprendimą

Žinių bazė

2021.01.05

Sveiki, planuoju pirkti programėlę, kurią reikės adaptuoti kalbos prasme, kitais specifiniais mūsų rinkai tinkamais reikalavimais. Programėlė sprendžia šių dienų aktualijas, tai yra eilių valdymą prekybos  centruose, teatruose ir t. t. Ji padeda užtikrinti srautus ir lengvai juos valdyti. Tai aktualiau prekybos įmonėms. Tą sprendimą esu rodęs potencialiems klientams ir jie susidomėję. Tačiau tam reikia paskolos. Kokio dydžio paskola įmanoma, kai neturiu ką užstatyti, nes tai intelektinė nuosavybė, kuri bus franšizuojama? Tačiau juos parengimas, darbuotojo samdymas, įrangos susipirkimas, paleidimas į rinką ir kt. reikalauja apie 30.000 eurų.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2021-03-24 10:20

Verslo idėjas per paskolas finansuoja tik vienintelė institucija – valstybė. Tad siūlau kreiptis į „Invegos“ partnerius – Lietuvos centrinę kredito...

Publikavimo data: 2021-03-24 10:20

Verslo idėjas per paskolas finansuoja tik vienintelė institucija – valstybė. Tad siūlau kreiptis į „Invegos“ partnerius – Lietuvos centrinę kredito uniją, kuri koordinuoja „Invegos“ remiamas verslumo skatinimo paskolas: https://lku.lt/privatiems/finansavimas/kreditas-verslo-pradziai/ Kredituotojo akimis žiūrint jūsų įmonei reikia ne paskolos, bet investicinio kapitalo (kad ir nedidelio), nes jūsų įmonė realiai neveikia, jos net nėra, kad jai galėtų būti suteikta verslo paskola, o ir užstatyti nėra ko. Paskolos galbūt jums reikia kaip fiziniam asmeniui, kuris planuoja paskolą panaudoti verslo steigimui, tačiau, kaip ir minėjau, tai nėra tipinė paskirtis, tad šiuo atveju jums padėti gali tik valstybinės institucijos. Jei svarstytumėte opciją skolintis iš komercinių kredituotojų kaip fizinis asmuo, tuomet turiu atkreipti jūsų dėmesį, kad tai rizikinga, nes paskolą tikrai teks atiduoti, o ar pasiseks verslo sumanymas garantijos nėra. Trečia opcija – susirasti verslo partnerį arba verslo angelą, kuris investuotų į jūsų verslo idėją mainais už dalį įmonėje ar kitokį atlygį.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.