...

Paskola komerciniam pastatui

Žinių bazė

2019.11.01

Sveiki, turiu komercinės paskirties sklypą patrauklioje vietoje ir norėčiau jame pasistatyti komercinį pastatą (apie 1000 kv.m.) nuomai. Norėčiau Jūsų paklausti, ar įmanoma gauti paskolą komerciniam pastatui? Kokią dalį pinigų reikia turėti pačiam ir ar sklypo kaina įeina į tą dalį. Ar reikia turėti preliminarias sutartis su būsimais nuomininkais?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2020-02-28 11:04

Atsakant trumpai – taip, paskolą gauti galima. Tačiau velnias slypi detalėse: iš pateiktos klausime informacijos niekas negalės Jums pateikti konkrečių...

Publikavimo data: 2020-02-28 11:04

Atsakant trumpai – taip, paskolą gauti galima. Tačiau velnias slypi detalėse: iš pateiktos klausime informacijos niekas negalės Jums pateikti konkrečių finansavimo sąlygų ir atsakyti vienareikšmiai ar konkretus kredituotojas galės duoti minėtą paskolą. Faktas, kad toli gražu ne kiekvienas bankas apsiims finansuoti Jūsų projektą dėl jo dydžio ar rizikos. Vienintelė išeitis – siūlau kreiptis į konkrečius kredituotojus ir pasistengti gauti jų pasiūlymus. Be bankų siūlau kreiptis ir į didesnes kredito unijas. Taip pat siūlau pabendrauti su sutelktinio finansavimo platformomis, kurios specializuojasi NT projektų finansavime. Galbūt tai gali būti įdomus projektas jų investuotojams. Jūs teisus, kad šiuo metu ypač didieji bankai prieš suteikiant finansavimą reikalauja turėti komercinių patalpų ilgalaikes nuomos sutartis. Tačiau ar visam plotui ir kuriam terminui, – priklauso nuo kredituotojo ir Jūsų projekto rizikos vertinimo.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.