...

Paskola be užstato

Žinių bazė

2012.12.31

A yra galimybė pasiimti nedidelę paskolą verslo pradžiai be užstato? Ar visuose be išimties kredito unijose, ir kitur paskolos tik su užstatu? Reikalinga suma apie 10000 -15000 Lt.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Publikavimo data: 2012-12-31 13:10

Paimti paskolą verslo pradžiai be užstato iš principo galima, bet tokiu atveju naudojami laidavimai, INVEGA garantija (kuri atstoja dalį prašomo...

Publikavimo data: 2012-12-31 13:10

Paimti paskolą verslo pradžiai be užstato iš principo galima, bet tokiu atveju naudojami laidavimai, INVEGA garantija (kuri atstoja dalį prašomo užstato) arba įkeičiamas už paskolos lėšas perkamas turtas.

Norint gauti paskolą iš kredito unijos, privaloma tapti jos nariu ir įnešti pajų, kuris sudaro ne mažiau kaip 10 proc. paskolos. Tai reiškia, kad asmuo, pavyzdžiui, norėdamas pasiskolinti 15000 Lt, turi įnešti į kredito uniją 1500 Lt pajaus. Pajus užskaitomas su paskutiniais paskolos grąžinimo mokėjimais arba atiduodamas grąžinus paskolą.

Ekspertai

Viktorija Vaitkevičienė

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.