...

Naudotų padangų eksportas

Žinių bazė

2017.01.11

Planuoju surinkinėti senas padangas ir jas eksportuoti. Kokių leidimų ir dokumentų tam reikėtų? Ar būtų galima gauti kažkokių lengvatų ar paramą? Išvalytumėme pakeles.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Konstantinas Pečiulis

Vyresnysis konsultantas / Ernst & Young

Publikavimo data: 2017-01-11 20:07

Vadovaujantis Atliekų tvarkymo įstatymo 4 straipsnio 10 dalimi atliekas surenkančios, vežančios įmonės, prekiautojai atliekomis ir tarpininkai šią veiklą gali vykdyti...

Publikavimo data: 2017-01-11 20:07

Vadovaujantis Atliekų tvarkymo įstatymo 4 straipsnio 10 dalimi atliekas surenkančios, vežančios įmonės, prekiautojai atliekomis ir tarpininkai šią veiklą gali vykdyti tik įregistruoti į Atliekų tvarkytojų valstybės registrą (ATVR). Atsižvelgiant į tai, įmonės, vykdančios atliekų surinkimą ir (ar) vežimą (įskaitant įvežimą (importą) ir išvežimą (eksportą)), prekybą atliekomis ir (ar) tarpininkavimą, turi registruotis ATVR (https://atvr.am.lt/). Įmonės ATVR registruojamos Atliekų tvarkytojų valstybės registro nuostatuose ir Atliekų tvarkytojų valstybės registro tvarkymo taisyklėse nustatyta tvarka. Daugiau informacijos galite rasti čia.
Jei jūs planuojate padangas supirkti (jos dar būtų tinkamos naudojimui) arba jums jas tiesiog atiduotų, tuomet Jūs turite turėti tai įrodančius dokumentus: sąskaitos faktūros, kvitai, pajamų orderiai. Jei padangos yra dovanojamos, reikia pasirašyti gauto turto dokumentą, kuriame turi būti nurodyti šalių (dovanojančiojo ir įsigyjančiojo) rekvizitai, dovanojamų prekių pavadinimai, kiekis, data bei abiejų šalių parašai.
Specialių lengvatų ar paramos tokiai veiklai nėra numatyta, tačiau galite kreiptis į savivaldybių administracijas ar darbo biržą dėl kitokios paramos verslui. Daugiau informacijos apie verslo finansavimo šaltinius galite rasti www.verslilietuva.lt puslapyje.

Ekspertai

Konstantinas Pečiulis

Konstantinas Pečiulis

Vyresnysis konsultantas / Ernst & Young

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.