...

Nakvynės namai kurortiniame mieste

Žinių bazė

2016.09.05

Kilo mintis teikti nakvynės namų paslaugą. Visas veiksmas vyksta gražiame (kolkas dar neminėsiu kokia tai vieta..) miestelyje, vasarą tikrai gausu turistų, keliautojų. Yra mano senelio gyvenamasis namas, kuriame šiuo metu niekas negyvena. Pastatas dviejų aukštų, pilnais įrengtas su visais patogumais. Kilo mints antrame aukšte įrengti du kambarius, kuriuose apsistotų svečiai. Namas stovi labai jaukioje ir ramioje miesto gatvėje. Iki upės ir pagrindinių miesto papludimių 5 minutės kelio. Iki miesto centro 10min. Aplink miestą daug pažintinių objektų, kuriuos galima pasiekti ir dviračiu. Pagrindinis aspektas tai, kad pabendravus su vietiniais jie palaiko šią įdėją, nes tokių nakvynės namų praktiškai nėra, tik keletas bobučių su butais. Kas liečia paramą, tai pinigai būtų reikalingi namo renovacijai, virtuvės ir vonios atnaujinimui ir svečių kambariams įrengti. Klausimas būtų, ar yra skiriami pinigai tokiems projektams?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Publikavimo data: 2016-09-05 20:31

Dėl finansavimo tokio verslo pradžia galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatinių paskolų iki 25 000 Eur iš „Verslumo skatinimo fondo...

Publikavimo data: 2016-09-05 20:31

Dėl finansavimo tokio verslo pradžia galima būtų kreiptis ir pasinaudoti lengvatinių paskolų iki 25 000 Eur iš „Verslumo skatinimo fondo 2014-2020“. Šią finansinę priemonę administruoja Invega kartu su kredito unijų konsorciumu. Norint pasinaudoti finansavimu verslo pradžiai, reikėtų užpildyti verslo planą ir jį pateikti artimiausiai priemonėje dalyvaujančiai kredito unijai. Kredito unijų sąrašą galima rasti čia.
Daugiau informacijos apie priemonę ir finansavimo sąlygas galima rasti http://invega.lt/lt/paskolos/verslumo-skatinimas-2014-2020

Ekspertai

Ausma Bartkutė

Ausma Bartkutė

Projektų valdymo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.