...

Koks geriausias kelias surasti verslo partnerį?

Žinių bazė

2012.05.11

Man reikalingas partneris, kuris galėtų dirbti interneto svetainių programuotoju ir tuo pačiu norėtų prisidėti prie partnerystės ir verslo plėtros. Aš turiu daug idėjų, sukaupęs didelę web dizaino patirtį, gerų darbų portfelį.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2012-05-11 16:09

Paprastai partneris yra kažkur šalia. Reikia tik gerai apgalvoti, kokio partnerio reikia. Tada pasidaryti sąrašą pažystamų, kurie Jūsų nuomone galėtų...

Publikavimo data: 2012-05-11 16:09

Paprastai partneris yra kažkur šalia. Reikia tik gerai apgalvoti, kokio partnerio reikia. Tada pasidaryti sąrašą pažystamų, kurie Jūsų nuomone galėtų tokiais būti. Paprasčiausiai reikia skambinti žmonėm, kuriuos nori matyti partneriu, padaryti jiems prezentaciją, pasikalbėti, paklausti, ar jiem ši investicija būtų įdomi, ar jie nori būti Jūsų partneriu. Siūlau, tiesiog gerai pagalvoti, įsivaizduoti kokio partnerio nori, ir neabejoju jį sutiksit. Visada galite paskambinti man ir padaryti prezentaciją.

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.