...

Kokios galimybės gauti finansavimą, automobilių nuomos verslui pradėti?

Žinių bazė

2019.12.01

Norime pradėti automobilių nuomos verslą, bet neturime reikiamo kapitalo. Išsianalizavom rinką, paklausa Kauno mieste tikrai didelė, net viršija pasiūlą.

Teko bendrauti su automobilių šablonais, gavome tikrai gerus pasiūlymus veiklos nuomai, tačiau visur reikalingas pradinis įnašas, kuris siekia nuo 15 000 eur už 6 automobilius. Paskaičiavome, kad pradžiai reikia turėti bent 6 automobilius, kad verslas turėtų polinkį augti. Taip pat, turime surinkę potencialių klientų ratą, kurio pradžiai užtektų veiklos išlaidoms padengti. Bet vis tiek kyla didžiulis klausimas, kaip pradėti, jei nėra reikiamo pradinio kapitalo?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2020-01-02 11:16

Yra trys galimi variantai: pradėti verslą iš savų lėšų, skolintų lėšų arba valstybės lėšų. Savų, panašu, Jūs neturite. Visgi, siūlyčiau...

Publikavimo data: 2020-01-02 11:16

Yra trys galimi variantai: pradėti verslą iš savų lėšų, skolintų lėšų arba valstybės lėšų. Savų, panašu, Jūs neturite. Visgi, siūlyčiau gerai apmąstyti ar nėra galimybių pasiskolinti lėšų kaip fiziniams asmenims. Galbūt galite surasti verslo investuotoją, kurį sudomins Jūsų verslo idėja, ir jis skolins su Jūsų užtikrinimu. Galbūt imant vienerių ar dviejų metų senumo mašinas pradinis įnašas sumažėtų iki 10 000 Eur ar mažiau? Tikėtina, atsiras ir kitų iššūkių, tačiau skatinu Jus gerai permąstyti investicijų poreikį ir kiek įmanoma maksimaliai jį sumažinti, kad galėtumėte startuoti. Įmonei vykdant veiklą, papildomai augti bus jau gerokai paprasčiau. Beje, kai kurie auto atstovai siūlo automobilius be pradinio įnašo. Galbūt galima susitarti su jais dėl didesnės pardavimo kainos, bet mažesnio pradinio įnašo? Kadangi verslo įmonės Jūs neturite, tipinės verslo paskolos Jums nepavyks gauti. Tačiau galbūt galite sutarti su savo klientais, kad, pavyzdžiui, jeigu už nuomą jie sumokės 3 ar 5 mėnesius į priekį, Jūs pritaikysite jiems nuolaidą. Taip gausite papildomų lėšų papildomų automobilių pradiniams įnašams. Jeigu Jūsų pirkėjai mokėti „į priekį“ nenori ar negali, tačiau jos yra patikimos įmonės, galbūt galite jų sąskaitas už tris mėnesius pabandyti faktoringuoti (t. y., parduoti kredituotojui ir gauti lėšas dabar, o kredituotojas jas iš pirkėjo gautų vėliau). Tai Jums leistų gauti reikalingas lėšas dabar ir panaudoti jas greitesnei plėtrai. Trečias pasirinkimas – pasinaudoti verslo skatinimo programomis. Siūlau pasidomėti ką siūlo INVEGA. Galbūt Jums gali būti pritaikomos ir užimtumo skatinimo programos. Nors šią opciją miniu kaip paskutinę, iš tiesų, būtent nuo šio žingsnio siūlyčiau pradėti ieškoti finansavimo verslo pradžiai.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.