...

Kaip surasti partnerius šiuo metu sunkumus išgyvenančiai įmonei, bet turint gerą idėja?

Žinių bazė

2013.08.26

Sveiki, šiuo metu įmonė turi rimtų finansinių problemų. Bet turiu ir gerą verslo idėją, su kuria galima būtų vystyti tarptautinį verslą. Ieškau verslo partnerių, kurie norėtų padėti išlipti iš dabartinių bėdų ir toliau sėkmingai dirbtų kartu įgyvendinant idėją. Gal galėtumėt patarti: ar būna tokių atvejų, kur reiktų kreiptis? Dėkoju už atsakymą.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2013-08-26 20:37

Manau, kad reikia spręsti problemas po vieną, o ne visas kartu. Pirmiausia sutvarkyti labiausiai „degančias problemas“, o tada imtis sekančio...

Publikavimo data: 2013-08-26 20:37

Manau, kad reikia spręsti problemas po vieną, o ne visas kartu. Pirmiausia sutvarkyti labiausiai „degančias problemas“, o tada imtis sekančio uždavinio. Reikia aiškiai suvokti kokio partnerio ir kam reikia. Tada pasiruošti planą ( atsiprašau, dugeliui tai sunkiausia dalis…kalbėti, pasakoti lengva…). Po to pateikti planą žmogui, su kuriuo norėtumėt dirbti. Jei surašysit tai į veiksmų planą, gausis 3 punktai. Trumpiau nebūna.

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.