...

Kaip ir kur užsiregistruotį dėl verslo idėjos finansavimo?

Žinių bazė

2016.08.31

Mes esame sukūrę poliuretano žaliavų sistemą pastatų šiltinimui, kurį pagal charakteristikas yra geriausia šiuo metų rinkoje. Tai naujoviška technologija, jos pardavimų potencialas yra didelis dėl žemos kainos ir techninių charakteristikų. Kaip ir kur užsiregistruotį dėl verslo idėjos, dėl technologinio produkto gamybos finasavimo?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2016-08-31 14:17

Pirmas klausimas – ar jau esate aktyviai veikianti įmonė sukūrusi naują produktą, ar dar tik planuojate steigti įmonę tam, kad...

Publikavimo data: 2016-08-31 14:17

Pirmas klausimas – ar jau esate aktyviai veikianti įmonė sukūrusi naują produktą, ar dar tik planuojate steigti įmonę tam, kad galėtumėte savo produktą gaminti ir pardavinėti? Siūlau pasitarti su VšĮ „Versli Lietuva“ konsultantais dėl galimybės pasinaudoti valstybės remiamomis finansavimo programomis.
Jeigu esate tik pradinėje verslo kūrimo stadijoje, galbūt tokia verslo idėja sudomins verslo angelus – į ankstyvą verslo stadiją pasirengusius investuoti verslininkus. Jų fondų ir organizacijų Lietuvoje yra net keletas.
„Invegos“ garantuojamas paskolas aktyviai teikia kredito unijos, kurios jums padėtų paruošti prašymą paskolai gauti ir pagelbėti rengiant verslo planą. Verslo angelo įsitraukimas į Jūsų verslą gali būti naudingas ir dėl jo turimų verslo vystymo žinių bei turimų ryšių.
Jeigu jus domina galimybė gauti verslo paskolą, atkreipiu dėmesį į kelis ypatumus:
1. Jūsų įmonė jau turi būti dirbanti ir generuojanti pajamas.
2. Kredituotojus labiau domins ne jūsų produkto techninės savybės ir pranašumai prieš kitus produktus,  bet jūsų įmonės finansinė padėtis bei užstatomo turto vertė ar laiduotojo patikimumas. Kredituotojai nėra verslo partneriai, kurie apeliuoja į įmonės nuosavybės ir pelno dalį. Kredituotojai parduoda pinigus ir vertina riziką, kokia tikimybė, kad jūs ar jūsų įmonė negalės grąžinti suteiktos paskolos, bei kiek, tokiu atveju, bus vertas užstatytas turtas ar savininko laidavimas.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.