...

Kada galiu galvoti apie investicijų pritraukimą savo verslui iš rizikos kapitalo fondų?

Žinių bazė

2011.11.30

Gyvuoju rinkoje vienus metus ir matau perspektyvą plėstis, tačiau tam reikia finansinių išteklių.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2011-11-30 23:42

Planuoti investuotojo atėjimą (ar neatėjimą) reikia nuo verslo pradžios. Investuotojams labai svarbi yra organizacija, pinigų srautai ir skaidri, aiški veikla....

Publikavimo data: 2011-11-30 23:42

Planuoti investuotojo atėjimą (ar neatėjimą) reikia nuo verslo pradžios. Investuotojams labai svarbi yra organizacija, pinigų srautai ir skaidri, aiški veikla. Investuotojai paprastai reikalauja ataskaitų. Yra daug įmonių, kurios nusprendžia dirbti be investuotojo, savininkai valdo viską savarankiškai, patys priima sprendimus. Tai paprastai yra šeimos įmonės, kurios gali gerai optimizuoti sąn audas ir pelningai veikti. Kitos įmonės ir jų savininkai ruošiasi investuotojo atėjimui, tvarko organizaciją, visus veiklos procesus taip, kad investuotojai jaustųsi saugiai. Paprastai investuotojai siekia valdyti įmonę per valdybą, taigi savininkai turi būti pasirengę priimti tokius veiklos organizavimo modelius.
 Būtina suprasti, kad investuotojai investuoja pinigus, tačiau tikisi atviro dialogo, aiškios struktūros. Taip pat investuotojai tikisi parduoti savo turimą akcijų paketą pelningai po, tarkime, 2–5 metų. Pirmiausia siūlau pasikonsultuoti su vienu ar keliais investuotojais ir tada spręsti.

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.